LOKATIE STUDIO ZIJPERWEG 4 SCHAGEN
AG/TIJDDANSVORMLEEFTIJDSTUDIO
Maandag
16.15 – 17.00Peuter en kleuterballet Vanaf 2,5 jaar1 Lotte
17.00 – 18.00Tiktok 29+1 Lotte
18.00 – 19.00Modern kids6+ 1 Lotte
18.00 – 19.00Modern 110+2 Bo
19.00 – 20.00Modern 314+ 1 Bo
20:00 – 21:00Modern 416+1 Bo
21:00 – 22:00Dancehall 215+1 Bo
19:00 – 21.00Sizzling Salsa 2
Dinsdag
16.30 – 18.00DOD (wedstrijdgroep hiphop) (auditie)2 Bo
18.00 – 19.00Selectie Urban (urban contemporary) 15+2 Bo
19.00 – 20.3012 O’Clock (wedstrijdgroep hiphop) (auditie)2 Bo
20.30 – 21.30AFRO DANCE 15+2 Lotte
16.30 – 17.30Klassiek ballet 26+ 1 Chantal
17.30 – 18.30Klassiek ballet 39+ 1 Chantal
18.30 – 19.00Spitzen beginners/half gevorderd10+1 Chantal
19.00 – 20.00Klassiek ballet 412+ 1 Chantal
20.00 – 20.30Spitzen gevorderd14+ 1 Chantal
20.30 – 21.30Klassiek ballet gevorderd15+ 1 Chantal
Woensdag
15.30 – 16.30Showdance 16+1 Romy
17.15 – 18.15Showdance 29+ 1 Romy
18.15 – 19.45Think Pink (wedstrijd team) 9+1 Romy/Lisa
18.30 – 19.30Modern 212+ 2 Romy
19:30 – 21:00Dance mixvolwassenen2 Romy
19.45 – 21.45Chandanzz (+spitzen en floorwork)15+ 1 Annemarie
Donderdag
16.00 – 17.15Theater/musical 7+ 2 Lotte/Cathy
17.30 – 18.45Theater/musical12+2 Lotte/Cathy
15.45 – 16.45Hiphop 210+ 1 Romy
16.45 – 17.45Hiphop 312+ 1 Romy
18:00 – 19:00Hiphop 414+1 Romy
19.00 – 20.30Groove ’n Glam (wedstrijd team hiphop)12+1 Romy
20.30 – 21.30Hiphop 516+ 1 Romy
19.00 Poledance with Lise (paaldansen)2
Vrijdag
17.00 – 18.00tap kids6+1 Cathy
17:00 – 18:00Selectie klassiek en modern7+ (auditie)2 Chantal
18:00 – 19:00Pre Vo 1 klassiek en modern10+ (auditie)2 Chantal
19.00 – 19.30Spitzen Pre Vo 10+1 Chantal
19.30 – 20.30Pre Vo 2 klassiek en modern13+(auditie)1 Chantal
20.30 – 21.30Hiphop Men at Work15+ volwassenen1 Bo
19.00 Poledance with Lise (paaldansen)
Zaterdag
09:30 – 10:15Peuterdans3-4 jr1 Lotte
10:15 – 11:00Kleuterdans4/5 jr1 Lotte
11:15 – 12.00Dancemix 1A NIEUW en BIJ VOLDOENDE ANIMO4/5 jr2 Bloom
11.15 – 12.00Dancemix 1B5/6 jr 1 Lotte
11:45 – 12:45Hiphop 16+1 Lotte
11.00 – 12.00Improvisatie selectie en pre vo 1 * (1X PER MAAND)7+ (auditie)2 Bloom
10.00 – 11.00Breakdance NIEUW (in cursus van 10 lessen)!!7+2 Anthony
12.00 – 16.005 O Clock Class Teens (onderdeel HVA Amsterdam)auditie2 divers
13.00 – 17.005 O Clock Class Peers (onderdeel HVA Amsterdam)audtie1 divers
Zondag

* deze lessen worden op gezette tijden gegeven. Je vindt deze tijden terug in de agenda.